Zahradní tvoření, aneb první stmelovací akce

Děkujeme všem přispěvatelům na dnešní zahradní tvoření. Také díky vám vznikla natřená lavička – červená, natřené palety – barevné – na stavění domků na zahradě, mnoho zlatých, stříbrných a jiných dřevěných mečů, budek, kladiv, člunů. Máme také nově nastříkaný okap a svod, sklizenou bylinkovou zahrádku, provětraný kompost s novou humózní hlínou. Vznikly ozdoby na luxferové okno při vstupu na zahradu a hodně z nás se ozdobilo vlněnými dredy, břicha jsme naplnili na ohni pečenými hady. Záhonky a loni zasázené stromky jsou čerstvě vypleté, knihovny na chodbě roztříděné, u našeho nového kabinetu máme popiskovou cedulku (zkuste nás najít :-))

Prostě opět vydařený den, však se přijďte podívat…

Pracuje jako učitel v budově 5. května 76
Telefon: 420 488 388 244