Back to top

Výlet na Nisanku a k pramenu Nisy

Dne 28. června jsme se vydali na pěší výlet směr Nisanka a pramen Nisy. Našeho putování se zúčastnili I.B, II.B a IV.třída. Počasí nám po celou dobu výletu přálo, a tak nám cesta a kilometry utíkaly bez problémů. První naše zastávka byla na vyhlídce Nisanka, kde měli bohužel zavřeno, a tak jsme si na posekaném trávníku udělali piknik a s dětmi posvačili. Ač jsme na vyhlídku nevylezli i tak jsme před sebou měli krásný výhled na město Lučany nad Nisou. Po občerstvení se, jsme v našem putování pokračovali k Pramenu Nisy, tady jsme se vyfotili a přečetli si nějaké informace o Prameni. Naše putování jsme zakončili u Novoveského rybníka, kde si děti mohly ještě hrát. Na oběd jsme v pořádku dorazili s unavenými a uchozenými dětmi. Výlet se nám vydařil, děkujeme Marušce Fléglové, „hlavní náčelnici“, která nám celý výlet zorganizovala.