Volím správnou kariéru - 2. testování v COMDI

Projekt “Volím správnou kariéru“, se kterým se žáci 8.ročníku a jejich rodiče seznámili již v září, pokračuje dalším testováním. Po dohodě s koordinátorem RCV byl sjednán termín a vše mohlo probíhat jako před týdnem v devítce. Dodatečně se ještě doladily detaily v procesu testování a mohlo se začít. Bylo cítit napětí, protože věkový rozdíl obou tříd byl znát a děti se více zastavovaly a déle přemýšlely nad zcela novými pojmy. Nakonec všichni zdárně testy dokončili, nikdo nevzdal svůj první boj a nezbývá, než trpělivě čekat na výsledky.

Osmáci mají ještě čas na své profesní rozhodování, to však nic nemění na povinnosti se pravidelně a s předstihem připravovat. Všem přeji trpělivost, odvahu a hlavně chuť bojovat sám se sebou. Moc vám držím palce.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875