Na letošní návštěvu Euroregionu Tour jsme se připravovali v rámci hodin Volba povolání- oblíbené destinace Evropy, místa v Česku či zákoutí v Jizerských horách stojí za povšimnutí nejen na internetu. Prvotní hledání cestovních kanceláří a agentur zaměřených na poznávání všech krás, co příroda nabízí, dalo některým žákům pořádně zabrat, ale „mapa CK „už vzniká a bude doplněna o projekt tzv. papírový. A k tomu právě přispěl veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour. Ani tentokrát nás nezklamal. Mnoho letáků, map, katalogů, poukazů z více či méně odlehlých míst naší republiky a k tomu slunečné a docela teplé počasí, dalo na vědomí, že jaro je opravdu tady a za ním se přiblížily prázdniny. Mnoho dětí se zaradovalo, že budou moci plánovat dovolenou s rodiči. Ale před námi je do konce roku ještě dost práce, taky Velikonoce, a tak nezbývá, než se tiše těšit, že to v létě vyjde. Hodně zdraví, síly a trpělivosti do zvládání všech překážek přeji všem vyučujícím i dětem.