Velcí malým aneb oslavy Dne dětí

Den dětí je pro všechny vždy dnem zvláštním, plným radosti a také odměn.

Naši malí již týden, možná i déle, žili v očekávání a velcí vlastně taky. Připravit oslavy pro 1. – 5. ročník znamenalo dát hlavy i ruce dohromady, sejít se a vyrábět. Nápady se jen sypaly, takže nakonec stanoviště obsadili ti nejzkušenější a trasu vymýšleli ti opravdu zdatní. Zápolení se švihadly, kliky, míčky na lžicích nebo třeba počítat či poznávat přírodu v kartách anglického jazyka, to nebyl pro nikoho žádný problém. Byly tu přeci paní učitelky a kde to bylo nutné, rády pomohly. Počasí přálo, sluníčko hřálo a na zahradě, kde čekala veliká odměna v podobě skleněného pokladu a sladkostí za dobře vykonanou práci, se všem moc líbilo. A tak ještě jednou a dodatečně přeji všem dětem krásný a sluníčkový den a moc chci

poděkovat těm, kdo se mnou sdíleli pocity, nápady a chuť něco smysluplného vytvořit pro ty druhé a hlavně potěšit. No a nakonec tedy vzhůru a s radostí do posledního měsíce školy, vždyť prázdniny jsou opravdu za dveřmi.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875