Vánoční zpívání u stromečku

V úterý 17. prosince se v podvečer na školní zahradě setkali žáci 1. stupně v doprovodu svých rodičů u vánočního stromečku. Konala se zde besídka, na které se děti předvedly se svými krátkými, vánočně laděnými vystoupeními. Představil se i školní pěvecký sboreček a holčičky z tanečního kroužku. Všichni společně si pak zazpívali známé vánoční koledy. K tomu bylo možné zakousnout vánočku, pro zahřátí dětí se podával horký čaj a pro zahřátí rodičů voňavý svařáček. Bylo velmi příjemné se v čase předvánočního shonu na chvíli zastavit a nasát u svítícího stromku vánoční atmosféru. Celou besídku zakončilo vystoupení taneční skupiny Wild Fire, ktrerá předvedla působivou ohňovou show. Přejeme dětem i jejich rodičům krásné Vánoce, všem hodně zdraví, štěstí, klidu a pohody v roce 2020.

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 257