Back to top

Vánoční florbalový turnaj 2018

Rok rychle uběhl a sportovní florbalové dopoledne čekalo na žáky naší školy. 18. prosince proběhl tradiční Vánoční florbalový turnaj pro děti z 5. - 9. ročníků. Přihlásilo se celkem 9 družstev a odehrát 36 zápasů je opravdový oříšek. Všechno bylo ale dopředu výborně připraveno, bývalý žák Vojta Vaňouček spravedlivě pískal a rozhodoval, a tak jsme mohli všichni společně nastoupit v půl 1h na vyhlášení výsledků a rozdání odměn. Sportovce bych chtěla moc pochválit, protože předvedli vynikající výkony, bojovnost, fair play a celý den proběhl v příjemné atmosféře. Všem chci popřát krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2019.

ZÁVĚREČNÁ TABULKA:

  1. místo - Houby (Balatka, Uherová, Taškan, Naď)
  2. místo - H2O (Danilevič, Pitel, Heletey, Študentová)
  3. místo - Housky (Krys, Tóth, Flanderková, Žiga)
  4. místo - Ugabuga (Gábor, Žiga, Valts, Klápšťová)
  5. místo - Humusáci ( Dolenský, Novák, Ruta, Fejfarová)
  6. místo - Stylaři (Pasternák, Kučera, Bubeníková, Šťastná)
  7. místo - Debrecínky (Duždová, Bariová, Doležalová, Gahlerová)
  8. místo - Looseři (Haufer, Kratejl, Naď, Sádková)
  9. místo - Lumpové (Figura, Bouda, Horvát, Čarná)