Back to top

Vánoční florbalový turnaj 2017

V úterý 19. prosince jsme společně s paní učitelkou Randákovou uspořádaly pro žáky naší školy již tradiční Vánoční florbalový turnaj. Do akce se zapojilo celkem 9 družstev . Během dne se zvládlo odehrát 36 zápasů a padlo neuvěřitelných 87 gólů. Tělocvična tedy byla vytížena téměř každou minutu. Děti si užily krásné sportovní dopoledne, ukázaly svoji  bojovnost, ale také ohleduplnost především k žákyním z nižších ročníků. Zápasy odpískal bývalý žák Vojta Vaňouček, kterému tímto velmi děkujeme za pomoc. Na výsledky a složení teamů se podívejte níže do tabulky.

  1. DRAGONS - Kelbasovych, Umlauf, Dolenský, Vacková
  2. EGOISTI - Uherová, Farbár, Balatka, Danilevič
  3. DONAŤÁCI - Krys, Tóth, Naď, Fialová
  4. POTATOES - Adlofová, Polomská, Routnerová, Levinský
  5. BRUMÍCI - Hucek, Marek, Šťastná, Jínová
  6. SEDMOOČKY - Sutnarová, Kumstátová, Pitel, Študentová
  7. HALUŠKY - Debrenčuk, Ladrová, Čížková, Bílá
  8. SPORŤÁCI - Paszternák, Bariová, Bubeníková, Mishkovska H.
  9. TYGŘI - Kratejl, Haufer, Duždová, Mishkovska M.