Vánoční florbalový turnaj

V pondělí 15. 12. 2014 se uskutečnil 7. ročník tradičního Vánočního florbalového turnaje pro žáky 2. stupně. Přihlásilo se celkem devět týmů, vždy čtyři hráči a alespoň jedna dívka. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin, ve kterých se sehrálo celkem 16 vzájemných utkání. Po stupně týmy postupovaly přes čtvrtfinále, semifinále až do finále. V něm se setkali hráči převážně z osmé třídy.

Během turnaje padlo 145 gólů a bylo vidět mnoho pěkných útočných a brankářských akcí. Po sportovním klání byly na závěr všechny týmy odměněny a uděleny ceny. Také byli oceněni nejlepší dívky a hoši za podaný výkon a sportovní nasazení. Hráči a hráčky si zaslouží pochvalu za sportovní chování a učitelé podílející se na hladkém průběhu celého utkání poděkování.

VÝSLEDKY:

 1. RC – Folten, Godla, Pala J., Adlofová
 2. FLK BÍLÍ TYGŘI – Horčička, Pala T., Přibyl, Klápšťová
 3. FLC BARCEL – Hauler, Berounský, Vaňouček, Štefanyková
 4. FC PUSY JABLONEC – Kolář, Neuman, Hofman, Farbárová
 5. BULDOCI – Krasniqi, Goliáš, Hoch, Kokešová
 6. AC MAZE – Zarevo, Soukup, Šafránek, Merkerová
 7. SMRŤÁCI – Marchal, Kelbasovych, Levinský, Polomská
 8. TERATERMINÁTOŘI – Umlauf, Kotlár E., Laščiak, Tůmová
 9. YZO – Čarný, Kotlár R., Daňo, Čarná
 • NEJLEPŠÍ BRANKÁŘKA – Eliška Adlofová
 • NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ – Honza Kolář
 • NEJLEPŠÍ HRÁČKA – Arleta Polomská
 • NEJLEPŠÍ HRÁČ – Tomáš Pala
Zaměstanec na škole už nepůsobí.