Valentýn v šestce

V poslední době se svátek zamilovaných těší oblibě i u dospělých, přestože mu fandí spíš mladší generace. Podívat se ve výtvarce na srdce jako symbol života, zdraví a hlavně lásky, moc jednoduché není a tak většinou pomáhají různá srdíčka, někdy více či jindy méně deformovaná, taky předem připravené šablonky různých velikostí. V tomto pracovním nápadu se kluci prali opravdu upřímně a vůbec nevadilo, že srdíčka nejsou červená, že papírové dárky jsou jen jako a že holky se vlastně trochu stydí, proto se radši pustily do srdíčkových řetězů. Podstatné je, že emoce tu vládly docela silně stejně jako v projektovém dni. Děti se však těšily domů, určitě na tento den více než je obvyklé. No a po nich zůstala pěkná výstava valentýnských dárků. Ať žije Valentýn a s ním i láska a štěstí.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875