Sportovní den - Lyžování

Dne 17.ledna jsme si jinak obyčejný den zpestřili prima zážitkem v podobě „Sportovního dne“. Po příchodu do školy jsme se rozdělili dle oblíbenosti zimních sportů, dětem byly nabídnuty sporty: bruslení, sjezdování a bobování. My, co milujeme lyžování, jsme se odebrali vlakem směr lyžařský vlek Filip na Smržovce. Naše skupina byla věkově smíšená a čítala 15 šikovných žáků a tři dospělé. Po příjezdu na vlek nás čekala perfektně upravená sjezdovka, děti samou nedočkavostí by bývaly šly jezdit i v rozepnutých přeskáčích. Akce proběhla díky panu Jaroušovi hladce bez sebemenších komplikací. Počasí nám přálo, děti získaly nové zkušenosti i kamarády a utužili jsme mezitřídní vztahy. Sportovní lyžařský den jsme si všichni užili a už nyní se těšíme na další ročník akce.

Zaměstanec na škole už nepůsobí.