Školní výlet – Malá Skála

Dne 20. 6. 2018 se třídy 6. A a 8. A společně vydaly na dobrodružnou cestu skrz Malou Skálu.

Ráno po netrpělivém čekání na autobus, jsme se konečně dostali na vytoužené místo, počasí nám přálo. Na Žluté plovárně, po vyslechnutí instruktáží a oblečením záchranné vesty, jsme se nalodili na rafty a vydali se vstříc poklidné řece Jizeře. Jízda vyžadovala spolupráci a bedlivou pozornost všech účastníků. Všichni jsme se stihli osvěžit v chladné vodě a opálit se na žhnoucím sluníčku.

Tajuplná cesta však po doplutí nekončila a po oddychu a občerstvení jsme nasedli na koloběžky a uháněli zpět po cyklostezce Greenway. Výlet jsme zakončili smočením v řece. Všichni jsme dorazili zpátky do Jablonce a někteří snad ve skrytu duše začínají přemýšlet o kariéře vodníka.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 604 101 697