Nikola Salačová | 23.06.2022 | Výlet

Ve středu jsme se 7.A vyrazili na dobrodružný výlet na Malou Skálu, kde nás čekaly připravené rafty, abychom mohli splout řeku Jizeru až do Dolánek. Trasa to byla velmi obtížná, jelikož vody bylo málo a my tak často zadrhávali lodí o kameny. Nakonec jsme však dopluli do cíle - ke Zrcadlové koze, kde jsme si za odměnu dopřáli velký oběd. Po obědě jsme odevzdali lodě a vyzvedli koloběžky, aby mohla začít další dobrodružná část našeho výletu. Po cestě jsme se hodně nasmáli, někteří zdatní žáci nám dokonce ujeli, protože se cestou kochali a zapomněli na nás. Všichni jsme se nakonec setkali opět na Malé Skále, kde jsme si po této dobrodružné jízdě koupili velkou zmrzlinu a ledovou tříšť. Po celou dobu nám svítilo sluníčko a my si tak užili krásný předprázdninový den.