Školní výlet 3.A – Bozkovské dolomitové jeskyně

V úterý ráno vyrazila třída vlakem na školní výlet. Cesta tam proběhla bez problémů a v půl desáté si děti dopřávaly dlouhou svačinku a nakupování před vstupem do jeskyní. Na prohlídku jsme se rozdělili do dvou skupin a vstoupili do království krápníků, jezírek a příjemného chládku. Viděli jsme prušáckou helmu, sloní ucho, kosmonauta s raketou a další zajímavé přírodní útvary. Na konci cesty nás uchvátilo krásné podzemní jezero. Po prohlídce jsme si dali další dlabanec a protože jsme měli ještě dost času, vyrazili jsme zpátky jinou cesto. Zpočátku šlo všechno dobře, ale v lese nás svedly ze správného směru cestičky lesních dělníků a my trochu zabloudili. Byl z toho docela pěkný adrenalinový zážitek. K vlaku jsme nakonec dorazili na poslední chvíli. Ale zvládli jsme to a domů dorazili včas.

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 257