Školní výlet 2.A a 2.B

V úterý 18. června se druháci vydali na školní výlet. Ráno na nás čekal před školou autobus, kterým jsme dojeli k zábavně - naučnému parku Mirakulum v Milovicích nad Labem. Po svačině jsme se vydali na prozkoumání areálu – prošli jsme lesní naučnou stezku, na které jsme si ověřili znalosti o lesních zvířatech a rostlinách, prohlédli jsme si zblízka jezevce, krkavce, muflony. Navštívili jsme dřevěný hrad s jeho visutými mosty, rozhlednami a podzemními chodbami. Proháněli jsme se jako opičky v lanovém centru, zaskákali jsme si na velké trampolíně, prošli jsme nápaditým bludištěm. Našli jsme si i čas na koupení nějaké dobroty. Celým dnem nás doprovázelo krásné počasí a prázdninová atmosféra. Ač neradi, museli jsme návštěvu parku ukončit. Celý jsme jej nestihli projít, ale alespoň máme důvod se tam někdy vrátit.

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 260