Předškolička pro děti MŠ Lovecká

V pondělí 2. 10. se na naší škole konala první předškolička v tomto školním roce. Tyto přípravné a seznamovací hodiny pořádáme pro děti, které se chystají v příštím roce k zápisu do prvních tříd. Probíhají každé sudé pondělí od 13.15 do 14.00 hodin. První předškoličky se zúčastnilo 21 předškolních dětí z MŠ Pampeliška. Připravili jsme si pro ně hodinu prvouky – téma podzim. Zopakovali jsme si znaky podzimu, naučili jsme se podzimní měsíce. Odpočinuli jsme si při zpívání písničky Šel zahradník do zahrady, zahráli jsme si pohádku O veliké řepě. Nakonec si děti vybarvily obrázek draka, kterým se mohly pochlubit doma.

Všichni předškoláci poznali způsob školní práce, byli šikovní, nadšeně spolupracovali a doufáme, že se těší na další hodinu.

 

Martina Svobodová a Jana Řeháčková

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 260