Pohár vědy - NEURON 2015 - FINÁLE

Ve dnech 12. a 13. června se uskutečnilo finále soutěže ve městě Nymburk. Čtveřice žákyň naší školy Veronika Boháčová, Eliška Adlofová, Arleta Polomská a Petra Štefanyková se setkala s 24 finálovými týmy a kromě soutěžení si užily i zajímavý doprovodný program.

Po pátečním slavnostním zahájení velkého finále museli při večerním klání na pódiu před odbornou komisí a ostatními týmy předvést a vysvětlit pokus. Během sobotního dopoledne pak na svém stolečku prezentovaly výrobky z jednotlivých soutěžních kol a před porotou prokazovaly své fyzikální znalosti.

Sobotní odpoledne trávily jednotlivé týmy dle svého uvážení. Děvčata se prošla po městských památkách, a protože bylo neskutečné teplo, šla se ochladit do městského bazénu. Večer proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění. Po vyčerpávajících dnech byl pro všechny soutěžící připraven kulturní program. Při živé hudbě se všichni vyřádili tancováním.

Náš tým ANTÉNY skočil na devátém místě. Děvčata si domů přivezla malý pohár a spoustu zážitků a dojmů.

Gratulujeme!

Zaměstanec na škole už nepůsobí.