Plavecký výcvik – 2., 3. ročník

Ve středu 27.11. 2019 zahájili žáci 2. a 3. ročníku kurz plavání, který je zorganizován v rámci tělesné výchovy. V 10ti lekcích, které trvají do konce února, by děti měly získat radostné zážitky, ale i respekt k vodě.

Na první hodině děti předvedly, jak si rozumějí s vodou a podle svých plaveckých dovedností byly rozděleny do pěti družstev pojmenovaných podle zvířátek spjatých s vodou. Takže v bazénech jsou k vidění rybičky, želvy, krokodýli, velryby i delfíni.

Na druhé hodině děti pokračovaly ve zdokonalování se v plavání, v potápění, ve skákání do vody - zábavnou formou s pomocí rozličných plaveckých pomůcek. Využívají také všech vodních atrakcí jabloneckého bazénu. Všechny děti si první dvě lekce užily, nikdo se vody nebál a už se těší na další středu.

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 260