Back to top

Páťáci na školním výletě

Blíží se konec školního roku a nastal čas školních výletů. Dočkali jsme se i my - páťáci. Ve středu 14. 6. 2017 jsme vyrazili autobusem a vlakem do kempu v Sedmihorkách. Nelenili jsme a hned jsme vyrazili na obhlídku okolí. Navštívíli jsme Kopicův statek, kde jsme si prohlédli vytesané skalní reliéfy. Pokračovali jsme přes Bukovinu se zastávkou v arboretu na Hrubou Skálu. Cestou jsme neminuli úžasné výhledy ze skalních vyhlídek. Skalním městem jsme spěchali zpět do kempu, abychom před večeří stihli koupání v rybníku.

Večer nastalo to pravé dobrodružství - pro většinu dětí poprvé večer a noc bez rodičů, přespání v chatce.

Druhy den jsme se probudili do krásného slunečného rána, zabalili jsme si a po vydatné snídani jsme se před cestou osvěžili koupáním. Z vody se dětem nechtělo, ale čekal na nás Valdštejn. Po prohlídce jsme se pomalu přesouvali do Turnova, což znamenalo konec výletu.

Naše putování jsme si zpestřili soutěžemi v týmech, luštěním tajné zprávy .

Tyto dva dny jsme si společně užili, vydařené počasí navodilo letní atmosféru blížících se prázdnin.