Osobnostní a sociální výchova

Na 2. stupni právě proběhl další projektový den, tentokrát pod názvem Osobnostní a sociální výchova.

Celým dnem se v jednotlivých ročnících prolínala témata plná emocí a zážitků. Děti si pomocí návodných otázek učitelů , informací na pracovních listech a zážitkových situací mohly uvědomit, že být připraven se vyplatí.

Opět jsme si společně ověřili, že život přináší nečekané události, na které je prima se podívat s nadhledem, třeba formou hry. Tajemné kouzlo astrologie a numerologie mnohým z nás odkrylo nečekaná poznání a možná, že si mnohý deváták ani nepřál o sobě toho tolik vědět. No nezbývá, než jít životem dál a možná právě tato sebepoznání v podobě horoskopů či tajenek vykonala své a my na počátku nového roku budeme mít trochu víc sil cokoli špatného v sobě samých změnit.

Projekt se vydařil, nezbývá, než poděkovat všem dětem a hlavně vyučujícím za bezva atmosféru a náladu ve třídách..

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875