Beseda pro budoucí devátý ročník přinesla mnoho zajímavých podnětů k zamyšlení. Jen devět dní uplynulo od počátku nového roku a současná osmička opět nezklamala. Vtipné, pohotové, smysluplné reakce na docela nečekané příklady z našeho života a po té odpovědi na otázky paní Bílkové znamenaly dynamickou a pohodovou hodinu a půl v příjemném prostředí Informačně poradenského střediska našeho Úřadu práce. Letošní, téměř novoroční beseda, byla zaměřena na souhrn informací nejen o budově této instituce, ale hlavně na způsob práce a pomoci všech zaměstnanců úřadu. Kariérové poradenství je díky paní Bílkové a Pokorové výborně zajištěno a pro budoucí rozhodování našich dětí velmi přístupné. Ani na chvíli nikdo neváhal se ptát a také odpovídat. Je tedy prima, že jsme zase byli jeden tým a hráli fajn hru. Děkuji všem dětem za výbornou atmosféru a do nového roku přeji spolehlivé ukončení prvního pololetí a pevné nervy v přemýšlení o své budoucnosti.