Back to top

Okresní kolo ve streetballu - dívky

V pondělí 28.5.2018 vyrazilo družstvo našich dívek reprezentovat školu na turnaj ve streetballu do Městské haly v Jablonci nad Nisou. Dívky startovaly v kategorii 8. a 9. tříd, kde se přihlásilo celkem 6 teamů. Dívky hrály velmi dobře, všechny zápasy s jasným náskokem vyhrály a postoupily tak do závěrečného finále. Tady nás čekalo velmi těžké utkání s družstvem z Gymnázia Dr. Randy. Po celou hrací dobu byl zápas vyrovnaný a nakonec skončil spravedlivou remízou. Pro rozhodnutí zápasu zvolil rozhodčí házení trestných hodů na koš. Po velkých nervech zvítězila děvčata z gymnázia a naši "Špuntíci" z 5. května obsadili úžasné 2. místo v turnaji. Stříbrná sestava - Uherová, Čapková, Kumstátová a Horčičková - zaslouží velkou pochvalu za skvělou reprezentaci naší školy na turnaji.