Konec roku v devítce

Nadešel ten sváteční čas, kdy nemusíme spěchat a přemýšlet, co zítra ještě k práci zbývá dokončit. Stojíme sami před sebou a ve svých myšlenkách, jestli právě končící rok přinesl to, co jsme si na jeho počátku přáli nejvíce. Nejdříve společné přemýšlení ve třídě, pak docela příjemná procházka a zastavení cestou u přehrady-chtěli jsme přece původně krmit kačky. Všude přítomné ticho, klid na hladině i pod hladinou zvěstoval že hlad už tedy máme i my, a tak nezbývalo se otočit a spěchat cestou ledových zmrazků do tepla restaurace. Byli jsme spolu, povídali si, vzpomněli na ty, které přemohla nemoc a po dobrém obědě se vydali na cestu zpáteční. Přejeme všichni všem hlavně to dobré zdraví, pohodu a spokojenost v kruhu nejbližších, všem dětem i jejich pedagogům splněná přání a pěkné zimní prázdniny.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875