Exkurze Hrubý Rohozec

Dne 26.6. se třídy II.B a III.B vydaly na exkurzi do zámku Hrubý Rohozec. Cesta nám započala na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou, cestou jsme si dali s dětmi hru na Bobříka mlčení a pokud chtěl někdo někomu něco sdělit, využil pantomimu. Ostatní cestující byli z našich dětí nadšeni a před celým autobusem děti chválili, což nás velice těšilo. První naše kroky vedly na zámek Hrubý Rohozec, kde se nás ujal moc milý a trpělivě odpovídající na všechny otázky průvodce, po skončení prohlídky se děti na zámeckém nádvoří nasvačily. Po prohlídce jsme se vydali polní cestou do Dolánek, kde jsme měli možnost shlédnout Dlaskův statek a Dům přírody. Na všech navštívených místech na nás čekal neskutečně milý personál, děti se chovaly hezky, nemuseli jsme řešit žádný konflikt ani problém, v neposlední řadě nám i počasí přálo. Výlet se vydařil po všech stránkách, děti nadšené a my také. Nyní už jen předat vysvědčení a popřát vám všem krásné letní prázdniny plné povedených výletů s těmi nejbližšími.

Zaměstanec na škole už nepůsobí.