Děti naší školy se staly součástí výuky na liberecké univerzitě

Jak to vypadá na univerzitě – škole, kde se rodí budoucí učitelé a učitelky – poznala část "našich" dětí. S těmi jsme vyrazili na závěrečný seminář předmětu o teorii a praxi systému Montessori, který na Liberecké univerzitě vede náš učitel Jakub Kahánek.

Po semestru seznamování se Montessori systémem si studentky připravili vlastní pomůcky. A na kom jiném je otestovat, než na dětech ze školy, kde je práce na pomůckách denním chlebem.

Během závěrečného semináře jsme se prolnuli i se spřátelenou ZŠ Tanvald, kde je Montessori přístup též aplikovan. Prostor byl i pro sdílení pohledu na školu Montessori očima dítěte, učitele, rodiče, budoucího učitele a vysokoškolského kantora.

Pracuje jako učitel v budově 5. května 76
Telefon: 420 488 388 244