Back to top

Cesta za Educou

Krásný slunečný den jsme prožili cestou na Educu - známý veletrh profesí, firem a škol v Liberci. Podzim jako malovaný přinesl chutné ovoce - děti hledali tu svou školu, někteří váhavě, jiní bez ostychu, se ptali a profesoři, mistrové, učitelé odborného výcviku – prostě všichni, kdo mají zájem o nové studenty, trpělivě a s přehledem vysvětlovali vše, co je třeba k letošnímu přijímacímu řízení. Igelitky se tak pomalu a jistě plnily letáky, brožurami, propiskami a jinými zajímavými dárky, taky mnoho sladkostí a neobvyklých dárků bylo možné vidět. Některé školy pro uchazeče připravili i soutěže, a tak si ti odvážní domů odváželi opravdu zajímavé cennosti. A že byla nálada skvělá, no, na to se podívejte sami. Děkuji všem za skvělou náladu a velmi krásný den, který se nám opravdu vydařil.