Celorepublikové finále Mudrc 2011

Ve dnech 27. – 30. října 2011 se čtyřčlenné družstvo debrujárů pod vedením A. Šáfrové zúčastnilo finále soutěže Mudrc ve Frýdku Místku. Šikulové - Honza Drbohlav, Vendula Sýkorová, Bára Šádková a Kamila Patrmanová vybojovali ve velké konkurenci 25 družstev pěkné 9. místo. Mezi finálovými disciplínami museli obhájit svůj badatelský deník, představit pokus se svíčkou, horkovzdušný balon, bludiště a kuličkovou dráhu, zkoušecí elektrický stroj, debrujárský kalendář, klubový obrázek jedním tahem, stínový obraz a masku obličeje. Jejich výkony hodnotilo 28 porotců. Ve velmi náročném programu však nechyběl čas k zábavě. Navštívili aquapark, Frýdecký zámek a radnici. Na interaktivní výstavě Top secret se na chvíli stali agenty, kdy luštili různé záhady, špionáže a vyšetřování. Po velmi nabitém a náročném klání si zaslouží gratulace a velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

Zaměstanec na škole už nepůsobí.