Atletický den

Atletický den se konal v pondělí 11.11.2019 a zúčastnili se ho žáci 1. stupně.

V tomto školním roce jsme se opět vrátili do haly Střelnice, kde děti soutěžily v různých atletických disciplínách. Na závěr byli nejlepší atleti odměněni medailemi a diplomy.

 

Žáci soutěžili v těchto discíplínách :

1.A

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 50 m

1.

Ondra Hujer

Simona Rácová

Simona Rácová

2.

Dorka Kadeřávková

Dorka Kadeřávková

Simona Danyiová

3.

Simona Rácová

Ondra Hujer

Ondra Hujer

 

1. B

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 50 m

1.

Tadeáš Hanousek

Nikola Nováková

Oliver Jun

2.

Eduard Procházka

Eliška Boudová

Eduard Procházka

3.

Daniel Hrudka

Annika Milbradt

David Hujer

 

2.A

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 50 m

Běh na 200 m

1.

Patricie Červeňáková

Patrik Habr

Vojtěch Mašek

Bára Scholzová

2.

Anežka Miháliková

Bára Scholzová

Veronika Bon

Anežka Miháliková

3.

Patrik Habr

Adéla Drdová

Anežka Miháliková

Patrik Habr

 

3.A - dívky

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

1.

Annemarie Gažiová

Zuzana Fiedlerová

Adéla Ulrichová

2.

Zuzana Fiedlerová

Marie Kratejlová

Marie Kratejlová

3.

Kateřina Hujerová

Adéla Ulrichová

Radka Hackelová

 

3.A - chlapci

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

1.

Miroslav Hedbávný

Tomáš Kobr

David Ráček

2.

Nikolas Farbár

Miroslav Hedbávný

Tomáš Kobr

3.

Daniel Boula

Jan Šťastný

Jan Šťastný

 

4.A - dívky

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

Běh na 200 m

1.

Anna Hájková

Lucie Dobiášová

Lucie Dobiášová

Lucie Dobiášová

2.

Lucie Dobiášová

Gabriela Kurťáková

Karolína Mašková

Kristýna Solovinská

3.

Kristýna Solovinská

Kristýna Solovinská

Kristýna Solovinská

Klára Kaděrová

 

4.A - chlapci

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

Běh na 200 m

1.

Dominik Botoš

Matyas Pasternák

Dominik Hanousek

Dominik Hanousek

2.

Adam Kučera

Dušan Horvát

Dušan Horvát

Matyas Pasternák

3.

Roman Kaleja

Maksym Korda

Matyas Pasternák

Ondřej Bouda

 

5.třída(5.A, 5.B) - dívky

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

Běh na 200 m

1.

Tereza Vojáčková

Kateřina Kumstátová

Klára Kaděrová

Kateřina Kumstátová

2.

Anna Sodomková

Klára Kaděrová

Anna Sodomková

Klára Kaděrová

3.

Denisa Bendíková

Anna Sodomková

Kateřina Kumstátová

Anna Sodomková

 

5.třída(5.A, 5.B) - chlapci

 

Hod do dálky

Skok do dálky

Běh na 60 m

Běh na 200 m

1.

Jozef Karvay

Martin Křivánek

Pavel Soudil

Sáva Jarůšek

2.

René Zeman

Pavel Soudil

Adam Jerman

Adam Jerman

3.

David Tarčinský

Miro Ivanov

Jakub Šindelář

Jakub Šindelář

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 260